Tarih

Eylül 27-09-2019

Lokasyon

İsmetpaşa Mah. 354 Sk. No: 2 Eski Foça İZMİR

Katılımcılar

245

Duyuru


Sayın Yarış katılımcıları,
yeterli başvuru sayısına ulaşılmamış olması sebebi ile yarışma tarihleri ertelenmiştir.
Gelişmeler ve Yeni tarihler web sayfası aracılığı ile ilan edilecektir.
Üzülerek Bilgilerinize arz ederiz.


ETKİNLİĞİMİZ HAKKINDA

Sevgili Dostlar, Değerli Yüzme Severler;

Bildiğiniz üzere her yıl 1 Temmuz’da güzel Foça’mızda Deniz Ticaret Odası ve Türkiye Yüzme Federasyonun işbirliği ile bir açık su yüzme yarışı organize edilmekteydi. Bu yarış; değişik illerden gelen genç-yaşlı değerli birçok katılımcımızı buluşturan yeni dostluklar kurulmasını sağlayan, açık su yüzme sporu vasıtasıyla halkımızı denizle daha da kaynaştıran, İzmir’imizin güzel bir toplumsal aktivitesiydi. Müsabakayı organize eden teknik ekiple bu yarış vasıtası ile tanıştığımızda; ekibin lideri konumundaki hocamızdan Açık Su Yüzme branşının 1999 yılında İstanbul’da düzenlenen Avrupa LC Yüzme Şampiyonası’yla Türkiye’ye girmesinin üzerinden tam 20 yıl geçtiğini, Türkiye’de Açık Su Yüzme sporunu başlatan ve ilerleten, hâlihazırda düzenli olarak yapılan ya da geçmişte organize edilmiş birçok ulusal veya uluslararası açık su yüzme yarışmasına müsabaka yönetimi, danışman veya hakem olarak destek verdiklerini öğrendik. Ayrıca sizlerden yarışın geliştirilmesi ve büyütülmesi ile ilgili yoğun talep geldiği bilgisine ulaştık. Bunun üzerine bu yarışı bir adım daha ileri götürerek daha kapsamlı hale getirmek üzere gördüğünüz organizasyon komitesi üyeleri Foça Kaymakamlık Makamı, Foça Belediyesi ve Foça sivil toplum kuruluşlarını temsilen bu projeye destek vermek üzere gönüllü oldular. Kendilerine ve bu projeye sponsor olarak maddi destek veren tüm kurumlarımıza yüzme sporu camiası adına teşekkürlerimizi sunarız.

Fakat, bu yarış sizsiz olmaz!!!

Memleketimizin birbirinden güzel sayısız beldesinden biri olan güzel Foça’mızda yapacağımız bu yarışı geleneksel hale getirmek ve geliştirmek için sizin katılımınıza ve ilginize ihtiyacımız var!! İster yüzmek ister sadece burada bulunmak için seni aramızda görmek istiyoruz.

Her zaman söylediğimiz gibi;

“THIS IS OPEN WATER”

Organizasyon Komitesi Başkanı
MW Phokaia Beach & Resort  Hotel Md.
Mehmet İŞLER

TANITIM VİDEOMUZ

Etkinlik Hakkında S.S.S /Cevaplarını Bul

Etkinliğin genel ve yarışmaların özel kuralları hakkında Daha Fazla Bilgi İçin =>
Yarışmaya kayıt olmak için lütfen yarışma başvuru formunu eksiksiz doldurun. Yarışma Başvuru Formunu Doldurmak İçin =>
Konaklama olarak size yardımcı olmak amacı ile anlaşma yaptığımız otellerimiz sayfamızda detaylı bir şekilde gösterilmiştir. Konaklama sayfası için =>
Yarışmalar Eski Foça'da gerçekleştirilecektir. Ulaşım bilgileri hakkında Detaylı bilgi için =>